Şimdi Kayıt Olun Hemen Kazanın!
Webte Kazanç ile Siz de Kazanacaksınız.
ÜYELİK SÖZLEŞMESİ
Özetle : Kendinizin ve başkalarının emeğine saygı duyunuz.Kanunsuz ve rahatsız edici davranışardan kaçının diye size öğüt veriyoruz. :)
Site Kurallarımız
1- Sitemizde yazilan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. 
2- T.C. yasalarını ya da uluslararasi kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çigneyen mesajlar siteye yada referanslara gönderilemez. 
3- Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Rus, Göçmen gibi.) 
4- Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır. 
5- Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır. 
6- Her türlü taciz edici yazı veya mesaj yasaktır. 
7- Sitemiz, büyük harfle yazı yazmak kesinlikle yasaktır! 
8- Sitemizde, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack appz ve benzeri sitelerin tanitimi yasaktır. 
9- Sitemizin yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar, her türlü uygunsuz ve itiraz edilebilecek içerik ve materyali olabildiğince kısa sürede siteden silecek olsalar da, bütün mesajların incelenmesi mümkün olamayabilmektedir. Siteye veya size gönderilen her mesaj, onu gönderenin görüşlerini yansıtmakta ve yazarının sorumluluğu altında olup, kendilerine ait mesajlar dışında moderatörler, adminler ya da webmasterlar kullanıcı mesajlarının içeriğinden dolayı sorumlu tutulamazlar. 
10- Site admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari değiştirme ve silme hakkına sahiptir. 
11- Site kurallarina uymayan üyeler yöneticiler tarafindan uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden kayıtları silinir. 
12- Site kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum yöneticilerince her zaman saklıdır. 
13- Sitede rahatsızlık verme ihtimali bulunan ya da ceza vermek üzere araştırma yapılan kişilerin özel mesajları her zaman adminler tarafından haber vermeksizin okunabilmektedir.
14- Her türlü telif hakkı içeren paylaşım yasaktır. Crack, warez, mp3 vs... 
15- Siteye üye olan herkes bu şartları kabul etmis sayılır.
 
Gizlilik ilkeleri Kisisel Bilgileriniz: Siteye üye olurken girdiğiniz kişisel bilgiler sadece adminlerimiz tarafindan görülecektir. Girmis oldugunuz bilgileri bir kısmını istediğiniz zaman degiştirebilirsiniz.